Nářadí Black&Decker

Osobní vyzvednutí

Možnost osobního vyzvednutí v provozovně PC servisu v ulici Varšavská 779/5, Ústí nad Labem. Osobní vyzvednutí je zpoplatněno částkou 0,- Kč včetně DPH, tedy je zdarma - možnost platby v hotovosti či platební kartou při vyzvednutí nebo předem na bankovní účet.

Po dohodě s prodávajícím lze zboží doručit též osobně. Osobní doručení je možné pouze v lokalitě Ústí nad Labem a nejbližším okolí. Cena a termín osobního dodání je předmětem vzájemné dohody s prodávajícím.

 

Zásilka

IN TIME - 88,- Kč

Společnost IN TIME v drtivé většině doručuje zásilku následující pracovní den po jejím podání. V případě, že jste uvedli číslo mobilního telefonu, informuje Vás kurýr IN TIME pomocí krátké textové zprávy a na Vámi uvedený email o doručování balíku v den doručení. Pokud vás doručovatel nezastihne na místě určení na první pokus, je proveden ještě druhý pokus následující den. Pokud ani tak nedojde k doručení, budete kontaktováni naším pracovníkem a bude domluven poslední termín doručení. Následně je zásilka vrácena zpět na adresu odesílatele. Vyhrazujeme si právo na náhradu marného poštovného v paušální výši 100,- Kč včetně DPH, přičemž případná další objednávka zboží bude odeslána pouze po uhrazení kupní ceny předem na účet prodávajícího a po uhrazení výše uvedeného poplatku za marné poštovné.

Česká pošta - Balík do ruky - vhledem k nespolehlivosti dopravce tato forma dopravy zrušenaČeská pošta garantuje doručení následující pracovní den, po podání zásilky. V případě zaslání jinou formou (cenný balík, doporučená zásilka atp.) může být doručovací lhůta delší. V případě, že jste uvedli číslo mobilního telefonu, informuje Vás ČP pomocí krátké textové zprávy o doručování balíku. Pokud vás doručovatel nezastihne na místě určení na první pokus, ponechá vám upozornění v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště, a to po dobu 7 dnů. Pokud si zásilku nepřevezmete v této lhůtě, je vrácena zpět na adresu odesílatele. Vyhrazujeme si právo na náhradu marného poštovného v paušální výši 150,- Kč včetně DPH, přičemž případná další objednávka zboží bude odeslána pouze po uhrazení kupní ceny předem na účet prodávajícího a po uhrazení výše uvedeného poplatku za marné poštovné.

Komplikace s doručením

Pokud vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytla jakákoliv komplikace při jejím doručování, obraťte se na nás, prosím, pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky.

Záruční list

Součástí zásilky je záruční list. V případě platby předem může být záruční list již potvrzen. V případě platby za zboží dobírkou nelze záruční list potvrdit předem, neboť k prodeji zboží a přechodu práv dochází až po zaplacení, a proto vám jej rádi potvrdíme po zaslání poštou. Toto však není nezbytně nutné, neboť servisní organizace plně akceptuje kopii daňového dokladu (faktury / paragonu) přiloženého i k nepotvrzenému záručnímu listu. Pokud záruční list u zboží není, jako doklad pro případnou reklamaci slouží daňový doklad (faktura / paragon). Fakturu zasíláme automaticky se zbožím, přičemž za datum uskutečnění zdanitelného plnění je považován den, kdy je zboží předáno přepravní společnosti. Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal neporušený a v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

 

Termín doručení

Zboží s označením "Dodáme do 24 hodin"

Objednávky uskutečněné v pracovních dnech nejpozději v 15:30 odesíláme tentýž den.

Zboží s označením "Obvykle do 3 dnů"

Toto zboží je přesouváno z centrálního skladu a doba dodání je zcela závislá na dodání z centrálního skladu a odešleme ho v ten den, kdy nám je doručeno - může se tedy stát, že dodání takového zboží může trvat i déle než tři dny. Pokud zboží není ani v centrálním evropském skladu, zjistíme možné dodací podmínky a budeme Vás informovat pomocí emailu, případně telefonicky.

 

Způsoby platby

Předem okamžitým bankovním převodem nebo platební kartou systémem GoPay - 0,- Kč

Využíváme  


GoPay je český, moderní, rychlý, internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí platby prostřednictvím elektronické peněženky a veškerých nejpopulárnějších platebních metod na českém internetu v rámci jediného uživatelského rozhraní. GoPay je partnerem vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.

Nabídka platebních metod

  • Provoz platebních karet VISA , VISA Electron , MasterCard , MasterCard Electronic a Maestro , prostřednictvím ověřeného systému 3D-Secure.
  • Platební systém pro okamžité bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Komerční banky , Raiffeisenbank , mBanky , České spořitelny  , Fio Banky  a UniCredit Banky
  • Platební systém pro běžné bezhotovostní úhrady z ostatních bank na českém trhu v pracovní dny od 8 do 18 hodiny.
  • Součástí platebního systému GoPay je moderní GoPay peněženka . Jedná se o elektronickou variantu běžné peněženky pro snadnou a rychlou úhradu drobných částek v prostředí internetu.

Po průchodu objednávkou je nakupující přesměrován do platební brány GoPay, odkud po provedení platby dostaneme informaci o úhradě a ještě tentýž den, máme-li zboží skladem, expedujeme.

Bankovním převodem (platba předem) - 0,- Kč

Při platbě bankovním převodem, zašlete prosím po potvrzení dostupnosti zboží a zaslání platebních údajů příslušnou částku na účet vedený u Fio Banky, a.s., běžný účet číslo: 2200 598 595 / 2010. Vaše objednávka bude odeslána neprodleně po připsání finančních prostředků na výše uvedený účet. Při platbě bankovním převodem uvádějte jako variabilní symbol číslo uvedené v potvrzovacím emailu. Při platbě předem účtuje zvýhodněné dopravné 88,- Kč včetně DPH pro dopravce IN TIME.

Hotově při převzetí zboží (dobírkou) - 45,- Kč

Zboží zaplatíte až při jeho dodání přímo doručiteli (kurýr IN TIME). V tomto případě je dobré mít k dispozici přesně potřebný obnos, neboť dopravce (resp. doručitel) nemusí mít drobné nazpět. Při platbě dobírkou účtujeme dobírkový poplatek ve výši 45,- Kč včetně DPH.

Hotově nebo platební kartou při převzetí zboží (osobně)

Zboží zaplatíte při osobním převzetí na provozovně. Tento způsob platby a doručení je zcela zdarma.

 

Doručení na Slovensko - 128,- Kč (5,12€)

Doručení na Slovensko je možné pouze v případě platby předem (přímým převodem nebo platební bránou GoPay - online okamžitý převod nebo platba karotu). Dopravcem je společnost IN TIME.
Objednávky uskutečněné v pracovních dnech nejpozději v 15:30 odesíláme ještě dnes. Doba doručení na Slovensko je obvykle 24 - 48 hodin.
Pokud máte jakoukoliv pochybnost nebo dotaz, kontaktujte nás před uskutečněním platby emailem ( info@naradi-blackanddecker.cz ) nebo na telefonním čísle +420 778 098 788 .
V případě platby v EUR je stanovený pevný kurz na 24,- Kč.

  • Pro platbu v EUR je určen účet 200 123 1934 / 2010, Fio Banka, a.s., IBAN: CZ37 2010 0000 0020 0123 1934 , SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Poslední aktualizace stránky o dopravě a podmínek přepravy ze dne 13. 4. 2018.